Hakkımızda

Momentofis Patent ve Marka Limited Şirketi 2002 yılından bu yana Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları alanında ulusal ve uluslararası vekillik ve danışmanlık hizmetleri sunmakta olan butik bir IP firmasıdır.

Alanında saygın, güvenilir, bilgili ve tecrübeli bir yere sahip olan Momentofis Patent ve Marka Limited Şirketi Türk Patent ve Marka Kurumu, Avrupa Patent Ofisi ve Dünya Fikri Mülkiyet Teşkilatı nezdinde işlem yetkisine sahip kadrosu ile yerli ve yabancı müvekkillerine yüksek kalitede hizmet sunmaktadır.

Momentofis kurucu ortağı ve yöneticisi olan Nuriye YAVAN 1996 yılından 2002 yılına kadar bir Fikri ve Sınai Haklar Danışmanlık şirketi olan PARAGON’da patent ve marka vekilliğinin yanı sıra Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür olarak çalışmış, 2002 yılında ayrılarak Momentofis Patent ve Marka Limited Şirketi’ni kurmuş ve özellikle patentler, faydalı modeller, ticaret ve hizmet markaları, tasarımlar ve coğrafi işaretler konularında vekillik ve danışmanlık hizmetleri sunmaya devam etmektedir. AIPPI, EPI ve PEM üyesi olan YAVAN, Türk Patent ve Marka Kurumu ve Avrupa Patent Ofisi nezdinde işlem yapmaya yetkili patent ve marka vekilidir.

İletişim için


MOMENTOFİS Patent & Trademark Limited:

Gümüşsuyu Mah. İnönü Cad. 45/3 Taksim Beyoğlu 34437 İstanbul TURKEY

+90 212 293 8107

+90 212 243 4231

info[at]momentofis.com.tr